.

.

Femei Tocuri Inalte Cizme Inalte Sexy Brevet Platformă Cu Toc Peste Genunchi Cizme Pentru Femei Doamnelor Dans Pol Cizme Dimensiune 34-43

Femei Tocuri Inalte Cizme Inalte Sexy Brevet Platformă Cu Toc Peste Genunchi Cizme Pentru Femei Doamnelor Dans Pol Cizme Dimensiune 34-43

RON 130.00
RON 228.92

Disponibilitate
În stoc


Femei Tocuri inalte Cizme Inalte Sexy Brevet Platformă cu Toc Peste Genunchi Cizme Pentru Femei Doamnelor Dans Pol Cizme Dimensiune 34-43 inaltime Platforma : 3 cm inaltime Toc : 13 cm
Plata
În prezent, puteți plăti folosind Boleto, Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Maestro card de debit, Web Money și transfer bancar. Mai multe opțiuni de plată vor fi disponibile în viitor pe Aliexpress.
Transport & Livrare
Noi înțelegem cât de important este de a primi comanda dumneavoastră atunci când vă așteptați. După ce a primit plata dvs. ne va face mai devreme de expediere pentru tine cel mai scurt timp. În general, vom face transport gratuit prin CHINA POST AIR MAIL, care va dura aproximativ 20-45 zile lucrătoare pentru a ajunge. Dar dacă aveți nevoie de orice alte mai repede căile de transport maritim, cum ar fi EMS, UPS, DHL sau TNT și alte modalități, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru a da noi de cotare înainte de plasarea comenzii.
Transport internațional are nevoie de o lungă perioadă de timp, ordinea de livrare, de obicei, durează de la 7 la 35 de zile sau mai mult, ne va fi închis cu grijă cele mai recente dinamic de urmărire informații. Vă mulțumim pentru răbdare. Aberatiile Cromatice
Am făcut toate eforturile pentru a afișa, cat mai precise, culorile reale ale produselor noastre on-line. Cu toate acestea, deoarece culoarea reală vezi va depinde de monitor, nu putem garanta că ecranul monitorului de orice culoare vor fi corecte. O ușoară diferență de culoare sper că o poate accepta. Elemente Lipsă Sau Incorectă A Primit
Dacă ați constatat că un element lipsește din comanda dvs., vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Vom aranja o re-livrare a comenzii dvs. sau de restituire cât de repede putem.
Dacă ați constatat că ați primit un element incorect, vă rugăm să ne contactați imediat. Vom aranja o re-livrare din comanda dumneavoastră cât mai curând posibil. Întorcându-se de un Element
Este extrem de important pentru noi ca să fie complet fericit cu achiziția. Dacă nu sunteți mulțumit cu achiziția dvs. pentru orice motiv, returnați-l în termen de 7 zile de la primirea imediat pentru o restituire sau de schimb.
Ne cere să e-mail număr de urmărire și număr de ordine la Echipa noastră de Servicii Clienți după ce ați trimis pachetul. Pentru protecția dumneavoastră, vă sugerăm toate declarațiile fi trimis înapoi la noi printr-un urmărite de transport. Înainte de a se întoarce, vă rugăm să contactați Echipa noastră de Servicii Clienți în prealabil și urmați cu atenție instrucțiunile date de către aceștia. Costurile de transport pentru Returnare
Pentru re-livrare pe comanda schimburi și nemulțumirea față de produse, va fi în continuare responsabil pentru revenirea și re-costurile de livrare sunt suportate. (Acest lucru nu se aplică la defecte, incorecte sau lipsă de comenzi.) Feedback-ul și Rating
Satisfactia dumneavoastra este nostru numai urmărirea și feedback-ul dvs. este extrem de important pentru noi. Vă rugăm să ne lăsați un comentariu pozitiv odată ce sunteți mulțumit cu achiziția. Cinci stele de rating ar fi pe deplin apreciat. Vă rugăm să nu uitați să ne trimiteți Ecran Împușcat ca urmare iar tu vei primi 2 $discount la noua ordine!
Ca un profesionist furnizor de pantofi, ne-am angajat pentru a aduce cea mai bună experiență de cumpărături on-line. În cazul în care nu sunteți mulțumit cu dvs. de a cumpăra sau serviciile noastre, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați .Noi vom fi responsabili pentru toate neglijența noastră sau defecte și încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva întreaga problemă la satisfacția dumneavoastră. Vă rugăm să nu dau un feedback negativ, fără nici o negociere in prealabil. Multumesc pentru toate dvs. mai bun considerare și cooperare.
Bucurați-vă de cumpărături la Just4u !!

Parametrii mărfii

Dimensiunea Pantof:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Numele Departamentului:
Adult
Tip De Element:
Cizme
Nume De Brand:
D Cavaler
Sezon:
Iarna
Cizme Tip:
Cizme motocicleta
Material De Sus:
PU
Se potrivesc:
Se potrivește în adevărată mărime, ia-ti de dimensiuni normale
Toc De Tip:
Tocuri Subtiri
Inaltime Platforma:
0-3cm
Materiale De Captuseala:
Tesatura De Bumbac
Înălțime Toc:
Super-Mare (8 cm-up)
Material Ax:
PU
Boot Înălțime:
Over-the-Genunchi
Cu Platforme:
Da
is_handmade:
Da
Model Tip:
Solid
Numărul De Model:
femei cizme 16080804
Forma De Deget:
Rotund Toe
Material De Talpa:
Cauciuc
Tip De Închidere:
Zip
Branț Material:
Latex
Element De Moda:
Fermoar
Inaltime Platforma:
3 cm
Înălțime Toc:
13 cm
Lățimea Sabotului:
Mediu(B,M)
Procesul:
Adeziv
Decoratiuni:
Simplu
Înălțime Toc:
Mare (3 și până)
Piele Stil:
Piele De Brevet
Gen:
Femei
Cizme Tip:
Cizme De Moda
Mai bine îți place